Alin Deri Giyim Sanal Alışveriş Sözleşmesi

Gizlilik

Alin Deri Giyim hiçbir şartta ve koşulda sizin bilgilerinizi üçüncü bir şahıs veya işletmeye vermez ve paylaşmaz.

Güvenlik

Alin Deri Giyim’den yaptığınız alışverişlerde kart bilgilerinizi Bankamızın Güvenli Ödeme Sayfasına verdiginiz için sizin açınızdan tamamen güvenli ve hiçbir risk taşımamaktadır, kartınızın güvenliği Bankamız tarafından saglanmaktadır.

Satış 

Alin Deri Giyim Sanal Mağazamızdan beğendiginiz ürünleri sepete atarak güvenle online alışverişinizi yapabilirsiniz. Alışveriş esnasında ve sonrasında bilgiye ihtiyacınız olursa lütfen çekinmeden iletişim yollarımızdan bize ulaşınız, en kısa sürede size yardımcı olunacaktır. Alışveriş öncesi mutlaka beden tablomuzu, ürünlerimizle ilgili ölçü ve özellikleri kontrol etmenizi öneririz.

Fiyatlarımıza KDV Dahildir

Satış Sonrası 

Alin Deri Giyim’den yaptığınız alışveriş sonrası ödemeyi başarıyla gerçekleştirdiğiniz taktirde size kısa bir bilgi maili gelecektir, alışveriş sonrası ürününüz kargolanmadan satışı iptal etmek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız ürün bizim tarafımızdan kargoya verildiği zaman kargo firması ve makbuz numarasının olduğu ikinci mail gelecektir. Yurt içi bütün gönderilerimiz ücretsizdir.

Teslimat

Alin Deri Giyim tarafından siparişleriniz onaylandıktan sonra 5 ila 7 gün arasında MNG veya ARAS kargo ile teslimatınızı gerçekleştirir. Korgo ücreti firmamıza aittir lütfen istisnai durumlar hariç kargo firmasına ödeme yapmayınız.

Garanti Şartları

Alin Deri Giyim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sanal ortamda satın aldığınız ürünümüzü beğenmiş olmanız ve memnun kalmanız bizim için önceliktir, Ürünlerimiz imalattan kaynaklanan hatalar (dikim hataları) ve üzerindeki aksesuarları (fermuar, düğme, çıtçıt ve astar ) kapsayacak şekilde 1 (bir) yıl garantilidir ve ücretsiz tamiratı yapılır, kullanım esnasında derinin kendi doğallığından kaynaklanan değişimlerden firmamız sorumlu değildir. Garanti kapsamındaki gönderi ücretleri alıcıya aittir. 

İade Şartları

Alin Deri Giyim’den yaptıgınız alışveriş sonrası herhangi bir konuda memnun kalmadığınız takdirde ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren üç gün içinde faturası ile birlikte ürünü kullanmadan iade etmeniz gerekmektedir, iade ürün firmamıza ulaştıktan sonra ödediğiniz miktardan 10 veya 15 iş gününde paranız size iade edilecektir.

Alin Deri Giyim sanal mağazasında ürünleriyle ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.