Online siparişimdeki ürün ya da ürünleri nasıl iade edebilirim?

Siparişinizle birlikte size yollanan formu  tırtıklı noktadan koparınız. İade / değişim formunu doldurarak, iade etmek veya değiştirmek  istediğiniz ürünü/ürünleri Aras Kargo, MNG Kargo yoluyla ücretsiz olarak Alin Deri Konfeksiyon No 100, 486 Sokak, Yeni Mahalle Acıpayam 20800 DENİZLİ adresine gönderebilirsiniz.

Online siparişimdeki ürünleri kaç gün içinde iade edebilirim?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün/ürünlerden memnun kalmadıysanız, teslim aldığınız günden itibaren 15 gün içerisinde kullanılmamış ve faturası ile birlikte iade edebilir ve değişim talebinde bulunabilirsiniz.
İade ve değişim ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

İade ettiğim ürün ya da ürünlerin geri ödemesi ne zaman gerçekleşecek?

Fabrikamıza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelenir. Ürünlerin iadeye uygun olması durumunda en geç 3 iş günü içerisinde para iadeniz gerçekleştirilir.

İptal işleminiz tarafımızca onaylandığında, iptal edilen ürün tutarı, 3 iş günü içerisinde ödemeyi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartına/ATM (debit) kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, bankanız tarafından alınan bu bilgi, bankanın çalışma prensiplerine göre kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Taksitli yapılan işlemlerde bazı bankalarda geri ödemeler taksitli bir şekilde yapılmaktadır. Eğer ATM (debit) kartı ile ödeme yaptıysanız iade tutarı bankanız tarafından ilgili hesaba aktarılacaktır.

İade ödemesi aşamasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde iletişim formumuzu doldurabilir, [email protected]  adresine e-mail gönderebilir veya 0 258 557 12 69numaralı Müşteri Hizmetlerimizi, hafta içi 08:00 – 17:30, hafta sonu sadece Cumartesi günleri 08:00 – 17:30 saatleri arasında arayarak bilgi alabilirsiniz.

Siparişimdeki ürünleri hangi şartlarda iade edebilirim ?

Siparişinizdeki ürün ya da ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

  • İadenizi  15 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
  • Ürün/ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • Ürün/ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.

İnternet mağazalarınızdan aldığım ürünleri mağazalarınızdan değiştirebilir miyim ?

İnternet mağazamızdan aldığınız ürünlerin değişimini, 15 gün içerisinde faturası veya sevk irsaliyesi ile birlikte fatura tutarı üzerinden Denizli / Acıpayam Üretim mağazamızdan değişim yapabilirsiniz.

İnternet mağazanızdan aldığım ürün ya da ürünleri mağazalarınıza iade edebilir miyim?

İnternet mağazamızdan aldığınız ürünlerin değişimini, 15 gün içerisinde faturası veya sevk irsaliyesi ile birlikte fatura tutarı üzerinden Denizli / Acıpayam Üretim mağazamızdan iade edebilirsiniz.

Siparişimdeki ürün ya da ürünleri iade ederken herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Siparişinizdeki ürün ya da ürünleri Aras Kargo , MNG Kargo ile Alin Deri Konfeksiyon No 100, 486 Sokak, Yeni Mahalle Acıpayam 20800 DENİZLİ adresine ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.